Salıpazarı’nda vicdansızlık!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Salıpazarı’nda vicdansızlık!
19.12.2019 13:45:36

 

Salıpazarı’nda vicdansızlık!

Salıpazarı İlçesinde bazı parklara kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından zarar verilmesine Belediye Başkanı Halil Akgül, tepki göstererek, 'Sadece çalışmalarımız ve verilen emeğe değil tüm hemşehrilerimizin hakkına da yapılmış bir saldırıdır' dedi.

Salıpazarı ilçesinde bulunan bazı park ve çocuk oyun alanlarının kimliği belirsiz kişi veya kişilerce zarar verilmesiyle ilgili olarak Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül açıklama yaptı. Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Akgül, parkların bu hale getirilmesine anlam veremediklerini belirterek yapılanın bir kamu malına zarar vermenin dışında vatandaşların da tamamına verilmiş bir zarar olduğunu belirtti.

"İLÇE HEPİMİZİN ONU KORUMAK TA HEPİMİZİN GÖREVİ"

Başkan Akgül, "Salıpazarı Belediyesi olarak bizlerin en büyük görevi, ilçede yaşayan her bir hemşehrimizin ihtiyaç duyduğu hizmeti vermek, vatandaşlarımızın rahatı ve mutluluğuna katkı sunmaktır. Bunu yaparken de söz tüm hizmetlerin, tesislerin yapıların ve projelerin parasının da vatandaşlarımızın vergileriyle hayata geçtiği hassasiyetine büyük özen gösteriyoruz.

Biz böylesine titiz bir tutum içerisindeyken ilçemize kazandırdığımız parklarımızın, tesislerimizin ve sosyal alanlarımızın kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından zarar verilmesi bizleri ziyadesiyle üzmektedir. Zira söz konusu alan, eser ve tesislerin tamamı birer kamu malıdır ve tüm ilçeye aittir. Hepimizin ortak malı olan tesislere yapılanlar sadece bizlerin çalışması ve emeğine değil, tüm hemşehrilerimizin hakkında da yapılmış bir saldırıdır.

Salıpazarı’nın malı olan bu hizmetlere zarar verenlere karşı tüm hemşehrilerimizin duyarlılığına ve desteklerine ihtiyacımız var. Lütfen sosyal alanlarımıza zarar vermeyelim, temiz ve titiz kullanalım. Konuyla ilgili hukuki süreç başlatılmış olup, ekiplerimiz de inşallah en kısa sürede zarar gören yerleri tamir edecek ve parklarımız eksisinden de güzel olacaktır" dedi.

Salıpazarı ilçesi Halil Akgül Salıpazarı Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vatandaş     0000-00-00 Vicdansız akasyam, bu haberle ucube diye yıkılmasını tasvip ettiğin 18 yıllık Samsun AKMnin yıkılması haberini kıyaslasana.Salıpazarındakiler milletin parasıyla yapıldı da Samsun AKM afedersin ermenilerin parasıyla mı yapıldı?
GALERİLER