Samsun Büyükşehir Belediyesi altında 28 Şubatçı Türkan Saylan Sergisine Kim Müsaade Etti!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Büyükşehir Belediyesi altında 28 Şubatçı Türkan Saylan Sergisine Kim Müsaade Etti!
09.03.2019 09:25:30

 

Samsun Büyükşehir Belediyesi altında 28 Şubatçı Türkan Saylan Sergisine Kim Müsaade Etti!

Samsun Büyükşehir Belediyesi altındaki Samsun Büyükşehir Belediyesi yayınlarının sergilendiği yerde Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği tarafından 28 Şubat zihniyetinin sembol isimlerinden Türkan Saylan anısına 8 Mart Kadınlar günü sergisi açıldı.

Türkiye Türkan Saylan’ı idelojik Laikçi, 28 Şubat'ta başörtülü kızları ikna odalarına sokarak başlarını açmaları için tehdit etmesiyle tanıyor.

Türk ve İslam düşmanlığıyla meşhur olan Saylan, eşitlikçi, aydın, çağdaşlık maskesiyle 28 Şubat’ın yasakçı zihniyetinin militanıydı.

Ölümünün 10. yıldönümünde laikçiler tarafından Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin altındaki salonda resim sergisiyle bir kez daha hatırlanan Saylan’ın resim sergisine kimin izin verdiği merak diliyor.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Türkan Saylan 28 Şubat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Türkiyem     0000-00-00 Cumhuriyet düşmanları tarafından hazırlanmış iftira dolu haberler.
Yaşasın Cumhuriyet     0000-00-00 Ne mükemmel kadın, ne mükemmel rol model. Bir gün mutlaka Türkiye olması gerektiği gibi SADECE bilim, akıl ve laiklik çerçevesinde gelişecek. Kurtarıcımız bilim olacak, hayali varlıklar değil. İzinizdeyim hocam.
Mustafa Kemal     0000-00-00 Ne mükemmel kadın, ne mükemmel rol model. Bir gün mutlaka Türkiye olması gerektiği gibi SADECE bilim, akıl ve laiklik çerçevesinde gelişecek. Kurtarıcımız bilim olacak, hayali varlıklar değil. İzinizdeyim hocam.
Muatafa Kemal     0000-00-00 Ne mükemmel kadın, ne mükemmel rol model. Bir gün mutlaka Türkiye olması gerektiği gibi SADECE bilim, akıl ve laiklik çerçevesinde gelişecek. Kurtarıcımız bilim olacak, hayali varlıklar değil.
Misafir     0000-00-00 İftiracı.Fetöyle mücadele etti.İkna odasıyla alakası yok kadının.İslama bakış penceresi senden farklı.Ağr hastayken bile fetöcü polisin eziyetine sabr etti.Allahımda ona nur nasip etmiş ne tatlı kadındı nefsini yenmiş başkaları için yaşıyodu.Sen nefsinle boğuş dur.
GALERİLER