Samsun Ülkü Ocakları'nda Perşembe Sohbetleri Devam Ediyor
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Ülkü Ocakları'nda Perşembe Sohbetleri Devam Ediyor
28.09.2018 15:27:01

 

Samsun Ülkü Ocakları'nda Perşembe Sohbetleri Devam Ediyor

Samsun Ülkü Ocakları tarafından her perşembe akşamı düzenlenen “Kuranı Kerim Tilaveti ve Perşembe sohbetleri” tüm hızıyla devam ediyor.

Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanlığı tarafından geleneksel olarak her perşembe günü düzenlenen "Perşembe sohbetleri" programı Samsunda yer alan tüm ilçe teşkilatlarında gerçekleşti.

İl başkanlığında gerçekleşen programda konuşan Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Aslan KÖSEF, “Yeni eğitim ve öğretim yılı itibariyle şehrimize öğrenciler gelmeye başladı. Bizlerde eğitim programlarımızı sıklaştırarak devam etmekteyiz. Bu doğrultuda Perşembe akşamlarımızı dini programlara ayarladık. Her perşembeyi cumaya bağlayan gece, Akşam namazından sonra ilçe teşkilatlarımızda toplanıyoruz. Önce Kuranı Kerim tilaveti ardından, dini sohbet gerçekleştiriyoruz. Cennet mekan Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ'in dediği gibi " Tanrı Dağı kadar Türk, Hira Dağı kadar Müslümanız". Bizlerde bu yolda Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanlığı olarak her hafta il ve ilçe başkanlıklarımızla cuma sohbetleri düzenlemekteyiz. Samsun'da 12 ilçede teşkilatımız var ve teşkilatımız bulunan her ilçede perşembe akşamı ilçe binamıza gelen kişi perşembe sohbetimize katılabilirler” dedi.

​Ülkü Ocakları Samsun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER