Sapıklık, Canilik, Adilik Ve Katillik
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sapıklık, Canilik,  Adilik Ve Katillik
19.02.2018 13:03:29

 

Sapıklık, Canilik, Adilik Ve Katillik

Neler oluyor! Nerede yaşıyoruz…  Sapıklık Canilik Zalimlik Adilik Katillik... Yazıp yazıp siliyorum... Neler var neler konuşulacak.

Haykırmamız gereken yerde bile sus pus olmuşuz. Belli bir yaşa gelen bireye adamlık öğretmek ne haddimize ...

-Cahil,iblis olmuş yüreğe sen mi; 'günahı,sevabı,Allah korkusunu,vatan aşkını Büyüğe,küçüğe saygı sevgiyi, ve daha bir çok yapmamız gereken vazifeyi bırak öğretmeyi nereden başlayacağını, nefsi körelmemiş, işe yaramayan, kendini bilmeyen, kimseyi sevmeyen' karaktere sahip kişiye anlatabilirsin misin.. ? Ayıp be Kardeşim..

Kaç yaşına gelmiş aklı başında bir kişiliğin var iken ulan senin aklından geçenler bırak vicdanına sığmasını Türkiye ayağa kalkar ayağa.. yıkar ortalığı linç eder seni aklın feleğin şaşar nefesin kesilir, kaçacak delik arayan sen olursun sen.. Küçücük yürek o be, masum bir yavru, nefesi süt kokan bir bebek ben yazmaya bile harfleri sıralamazken sen kirli pis düşüncelerini ufacık ( 2,3,5) yaşındaki çocuk bedeninden tahrik olmak arzulamak hislerindesin… yazık!..

YETER ARTIK DAYANAMIYORUZ!..

Gün ve gün kirletiyoruz temizleyemiyoruz dünyayı... Suçluyuz hepimiz .. Senin de benim de payımız büyük.. Elbirliği ile mahvettik ülkeyi.. Sen anne! Sen bana! Okusun okusun yüksek yerlere gelsin diye paralar saçtın, en iyi özel okullar araştırdın bunları yaptın ama sevgi aşılamadın, saygıyı öğretmedin.. Edep haya nedir? Allah korkusu, vatan sevgisi nedir? Konuşmadın..

"GÖNLÜN ZENGİN DEĞİL, RUHUN GELECEĞE MİRAS DEĞİL" ne yazık ki bu böyle.. Hiç kimseye güvenmiyorum, kimseye de güvenilmez bakınma çevrene, arkana, sağına soluna..

 CEZA - İDAM

Hangi Ceza yeterli gelir ki bu sapkınlığa, Nasıl son bulması sağlanabilir böyle mide bulandırıcı bir ruh hastalığının.. Hanginize lanet edelim... Neler oluyor Söylenecek çok şey var ama çözüm yok.. Çocuklara dokunmayın! Dokunanlara susmayın! Onlar küçük, korkar bilemez, SES olun.. Bunu yapanların en ağır cezayı alması dileğim ile…

Feyzanur Dilekcan

 
Çocuklar ruh hastalığı Sapıklık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert