TÜGVA'dan Samsun Milletvekillerine Ziyaret
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
TÜGVA'dan Samsun Milletvekillerine Ziyaret
16.11.2019 09:03:55

 

TÜGVA'dan Samsun Milletvekillerine Ziyaret

​Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Samsun İl Temsilcisi Mustafa Demir ve Yönetim Kurulu Üyeleri Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) milletvekillerini ziyaret etti.

Vakıf çalışmalarını sürdüren TÜGVA, Samsun milletvekillerini TBMM'de ziyaret ederek faaliyetleri hakkında bilgi verdi,  milletvekillerine çalışmalarında başarılar diledi. AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı'yı meclisteki ofisinde ziyaret eden TÜGVA Samsun il yönetimi milletvekillerine vakıf faaliyetlerini anlatan kitapçık ve çeşitli kitaplar hediye etti.

 Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) olarak kentin önde gelen isimleri ve siyasetçilerini ziyaret ederek özellikle vakıf faaliyetleri hakkında bilgilendirdiklerini ifade eden İl Temsilcisi Mustafa Demir, çeşitli faaliyetlerle gençlerin ülke siyasetine katkı sağlayan isimlerle buluşmalarını sağladıklarını ifade etti.

Vakıfçılık anlayışıyla herkesin desteğini, gönülden ilgisini beklediklerini belirten Demir, "Gönlünü, yüreğini gençler için iyi bir şeyler yapmak için açan, onları hayata en donanımlı şekilde hazırlanmalarını sağlamaya çalışan,  'bizde bu güzel harekete varız' diyen gönül dostlarıyla her zaman buluşuyoruz. Önce bizim kendimizi anlatmamız, tanıtmamız gerekli. Bunun için herkesimle buluşmalar gerçekleştirerek vakfımızı, hedeflerimizi anlatıyoruz. Bizlere gösterdikleri ilgi ve alaka, destek için milletvekillerimize gönülden teşekkür ediyoruz." dedi.

 

TÜGVA Samsun Samsun milletvekilleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert