Üniversite Kadın Kolektifi’nden Yazar Sema Maraşlı’ya tehdit ve hakaret!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Üniversite Kadın Kolektifi’nden Yazar Sema Maraşlı’ya tehdit ve hakaret!
17.10.2019 12:58:24

 

Üniversite Kadın Kolektifi’nden Yazar Sema Maraşlı’ya tehdit ve hakaret!

Üniversite Kadın Kolektifi, yazar Sema Maraşlı’yı “Nereye gidersen git peşinde olacak ve protesto edileceksin diyerek tehdit etti.

Yazar Sema Maraşlı, KADEM’i de ekleyerek Kolektif hareketi hakkında, “6284 ve İstanbul Sözleşmesi ile kimlerle kol kola yürüdüğünüze bir bakın. Onların amacı belli. Sizin amacınız ne” diye sormuştu.

Maraşlı tweetine “Aile düşmanı feministlerden Akit TV canlı yayınında Sema Maraşlı'ya saldırı girişimi!” başlıklı video görüntüsünü de eklemişti.

Üniversite kadın kolektifi bu tweete, “Sen kork Sema Maraşlı üniversiteli kadınlar nereye gidersen peşinde olmaya devam edecekler. Nasıl üniversitelerde tacizci, gerici akademisyenleri barındırmadıysak sen de kadın düşmanı açıklamalarına devam ettikçe protesto edileceksin” şeklinde karşılık verdi.

Akit TV'de yayınlanan Söz Meydanı programına konuk olan yazar Sema Maraşlı'nın ailenin korunması adına verdiği mücadeleden rahatsız olan feminist 'Kadın Kolektifi' üyesi 3 kadın, yazar Maraşlı ve devlet aleyhine sloganlar atarak Akit Medya binasına girmeye çalışırken gözaltına alınmıştı.

 

Sema Maraşlı Üniversite kadın kolektifi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert