Zaman Gazetesi Eski Yazarı Metin Şenbil’e Bir İki Soru!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Zaman Gazetesi Eski Yazarı Metin Şenbil’e Bir İki Soru!
17.05.2018 09:51:08

 

Zaman Gazetesi Eski Yazarı Metin Şenbil’e Bir İki Soru!

Rektör Büyükberber döneminde, Ankara Büyükşehir Belediyesi ile ortak yapılan Cemaat projesi Ankara Ulaşım Ana Planı 2038 projesi karşılığında akademik kadro açıldığı iddialarına dair bir işlem başlatılmış mıdır?

Gazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi için 31 Temmuz 2014 tarihinde 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve 657 Sayılı DMK 48. maddesi hükümleri dâhilinde ilan edilen tek öğretim üyesi kadrosunun isme özel olarak açıldığı ve bu ismin Büyükberber’in iş ortağı olduğu iddiaları doğru mudur?

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin, şehirdeki bazı cadde ve bulvarlarda otoparkı ücretli hale getirmek için başlattığı parkomat uygulamasına karşı dava açıldı. CHP Şahinbey Belediye Meclis üyesi Uğur Kalkan ve Av. Mesut Karavelioğlu'nun parkomatların iptali için açtığı davada mahkeme, nazım ve uygulama imar planları, bölgenin otopark ihtiyacı, trafik güvenliği, şehircilik ilkesi ve kamu yararı olup olmadığının tespiti amacıyla bilirkişi atanmasına karar verdi. Gazi Üniversitesi'nden Metin Şenbil hakkında yetersiz bilirkişi raporu yazmaktan dolayı bir şikâyet veya mahkeme ara kararı var mı?

Zaman zaman rüyanızda üzerine atlayan ve birileri tarafından darp edildiğine dayalı sanrılar görmekten dolayı bir şikâyetiniz oldu mu?

"Önce Kamil Koç vardı" isimli bir seyahat acentesi adına yazdığınız kitap dışında bir akademik kitabınız  var mıdır?

Gazi Üniversitesi Metin Şenbil Ankara Büyükşehir Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kemai     0000-00-00 METİN FOYAN CIKMIS
Mümin Keleştemur     0000-00-00 Bu sitede haberleri okuyan bir editör var mı? habere bak başlığına bak. Kan şekeriniz mı düştü ?
Kemal Y.     2018-05-17 Bu nasıl bir haber bu nasıl bir itibar cellatlığı. Hiç bir kaynağı, mesnedi olmayan bir birinden alakasız bölük pörçük hezeyanları ardarda ekleyip ülkenin önde gelen bir akademisyenini karalamak nasıl bir ahlaksızlıktır. Şu Ramazan günü Allah'tan korkun
Şükrü     2018-05-17 Kendileri ulaşım plancısı da olmayıp doktorasını da mühendislikte yapmıştır.
GALERİLER
Advert
Advert