Çarşamba Spor Akademisi Öğrencilerinden Filistin’e Destek
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Çarşamba Spor Akademisi Öğrencilerinden Filistin’e Destek
20.05.2021 12:25:14

 

Çarşamba Spor Akademisi Öğrencilerinden Filistin’e Destek

Çarşamba Belediyesi Spor Akademisi öğrencileri, çektikleri video ile Filistin’e destek mesajı gönderdiler.

Çarşamba Belediyesi Spor Akademisi öğrencileri oluşturdukları koreografi ile Türk Bayrağı ve Filistin Bayrağı’nı yan yana açarak Filistinli Müslüman kardeşlerimizin yanındayız dediler.

Çarşamba Belediyesi sosyal medya hesaplarından yayınlanan videoda şu ifadelere yer verildi; “Çarşamba Belediyesi Spor Akademisi öğrencilerinden, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda, bağımsızlık meşalesinin yakıldığı Samsun’dan Filistin için Müslüman kardeşlerimize destek mesajı.”

 

“Kalbimiz Filistinli kardeşlerimizle”

Filistin’e yönelik yapılan saldırıları kınayan Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “İsrail’in mübarek Ramazan ayında, Kudüs ve Filistin halkına yönelik başlattığı insanlık dışı saldırılar hepimizi derinden üzmüştür. Müslüman kardeşlerimize karşı yapılan saldırıları şiddetle kınıyoruz. Kalbimiz Filistinli kardeşlerimizle birlikte. Şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum” ifadelerini kullandı.

“Duyarlı gençlerimizle gurur duyuyoruz”

Topluma duyarlı gençlerimizle gurur duyuyoruz diyen Başkan Doğan, “Topluma, çevresine, Müslüman kardeşlerimize duyarlı gençlerimizle gurur duyuyoruz. Çarşamba Belediyesi Spor Akademisi öğrencilerimiz Filistin’e yönelik saldırıları kınamak ve Müslüman kardeşlerimizin yanında olduklarını belirtmek için güzel bir mesaj hazırladılar. Gençlerimizin bu duyarlı hareketi bizleri çok mutlu etti. Hepsine canıgönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Çarşamba Belediyesi Çarşamba Belediyesi Spor Akademisi Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan Halit Doğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER