Türkiye Trampolin Şampiyonası Sona Erdi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Türkiye Trampolin Şampiyonası Sona Erdi
10.04.2023 16:39:26

 

Türkiye Trampolin Şampiyonası Sona Erdi

Samsun’un ev sahipliği yaptığı Kulüplerarası Türkiye Trampolin Şampiyonası sona erdi.

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Feyzullah Dereci, “Dereceye giren takım ve sporcularımızı tebrik ederim. İzleyici vatandaşlarımızın da burada olması ile birlikte bizlere bu güzelliği yaşattığınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

İL MÜDÜRÜMÜZ FEYZULLAH DERECİ TEBRİK ETTİ

Kulüplerarası Türkiye Trampolin Şampiyonası, 10 takımdan 120 sporcunun katılımıyla Samsun'da sona erdi. 10 kulüp ve 120 sporcunun yarıştığı Türkiye Trampolin Şampiyonası, Canik Atatürk Spor Salonu'nda düzenlendi. Yapılan yarışmaların ardından dereceye giren takım ve sporculara ödülleri takdim edildi. Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Feyzullah Dereci, “Samsun'da Cimnastik Federasyonu tarafından, Cimnastik Trampolin Türkiye Şampiyonası organize edildi. Toplamda 120 sporcu 10 kulüp katıldı. Özellikle trampolin cimnastiği ile ilgili hocalarımızın ve sporcularımızın çok başarılı olduğunu biliyoruz. İzleyici vatandaşlarımızın da burada olması ile birlikte bizlere bu güzelliği yaşattığınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Bütün antrenörlere ve sporcuları tebrik ediyorum” diye konuştu.

 

ÖDÜLLER VERİLDİ

Yarışmaların sonunda dereceye giren takım ve sporculara ödüllerini Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Feyzullah Dereci, Amasya Gençlik ve Spor İl Müdürü Haşim Murat Öztürk, Canik Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tunsel Aslankoç, Türkiye Cimnastik Federasyonu Asbaşkanı Prof. Dr. Hasan Birol Yalçın, Türkiye Cimnastik Federasyonu Asbaşkanı Cumhur Özçelik, Cimnastik Samsun İl Temsilcisi Salih Meriç, Yarışma Yönetmeni Rıfat Çağdaş Keskür, Uluslararası Hakem Prof. Dr. Hakan Ünal ve Milli Hakem Semih Sığırcı takdim etti.

 

Dereceye giren takımlar;

 

BÜYÜK KADINLAR

 1. Bornova BLD. G.S.K
 2. Demir C.S.K
 3. İzmir Ege Kültür G.S.K

 

BÜYÜK ERKEKLER

 1. Şavkar C.S.K
 2. İzmir Ege Kültür G.S.K
 3. İzmir B.Ş BLD. S.K

 

GENÇ KADINLAR

 1. Samsun Cimnastik S.E.M G.S.K
 2. Pema Koleji G.S.K

 

GENÇ ERKEKLER

 1. Bolu C.S.K
 2. Bolkar C.S.K
 3. İzmir B.Ş BLD. S.K

 

 

Türkiye Trampolin Şampiyonası Sona Erdi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri