Kılıç,"Bu şehri birlikte yaşayıp, yaşatacağız"
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Kılıç,
29.11.2012 11:52:05

 

Kılıç,"Bu şehri birlikte yaşayıp, yaşatacağız"

MHP STK ziyaretlerine devam ediyor

MHP Samsun İl Başkanı Şaban Kılıç, Berberler, Tuhafiyeciler ve Madeni sanatkarlar odası üyeleriyle bir araya geldi. STK’ların Samsun'un gelişmesinde önemli yere sahip olduğuna vurgu yapan Başkan Kılıç,"Bu şehri birlikte yaşayıp, yaşatacağız. Yapacağımız istişarelerle sıkıntılara çare bulunacaktır."dedi.
 
 
SORUNLAR BİRLİK VE BERABERLİKLE ÇÖZÜLECEKTİR
 
MHP Samsun İl Başkanı Şaban Kılıç, Sivil Toplum Örgütleriyle istişare ziyaretlerine devam ediyor. MHP Samsun İl Başkanı Şaban Kılıç ve yönetim kurulu, Samsun Berberler Odası Başkanı Zabit Pilan, Tuhafiyeciler Odası Başkanı Ahmet Akbaş ve Samsun Madeni Sanatkarlar Odası başkanı Uğur Tüfekçi ziyaretlerini gerçekleştirdi. MHP Samsun İl Başkanı Şaban Kılıç, STK LARIN sıkıntılarına çözüm bulmak için oda olarak birlik ve beraberlik içinde oldukları söyledi.
 
BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ
 
Kılıç, “İlimizin temel sorunlarını ve ihtiyaçlarını giderme noktasında emin adımlarla ilerliyor. MHP il Başkanlığına seçildiğim İlk günde olduğu gibi Samsunumuzu birlikte yönetmek için gayret gösteriyoruz. Bizim bu ilde nefes alan her kesimin düşüncesine ihtiyacımız var. İlimizde bulunan tüm Sivil Toplum Örgütlerini fazlasıyla önemsiyoruz. Onların fikirleri bizler için çok önemli. Kapalı kapılar ardında dile getirilen hiçbir sorunun çözüme sağlıklı bir şekilde kavuşacağına inanmıyoruz. İstedik ki düşüncelerimizi, sorunlarımızı, beklentilerimizi, övgü ve eleştirilerimizi karşılıklı ifade edelim. Toplantı STK üyelerinin düşüncelerini ifade etmesinin ardından sona erdi.
 
 
 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert