Orhan Gencabay’dan MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sezgin Gümüş’e Tam Destek!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Orhan Gencabay’dan MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sezgin Gümüş’e Tam Destek!
01.10.2018 12:30:17

 

Orhan Gencabay’dan MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sezgin Gümüş’e Tam Destek!

Samsunlu ses sanatçısı, Arabesk kralı Orhan Gencabay, MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı ile bir yemekte bir araya geldi.

Yemekte güncel meselelerin yanı sıra işadamı Sezgin Gümüş’ün Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı da gündeme geldi.

Samsunlu ses sanatçısı Orhan Gencabay, Gümüş’ün başkanlığının Samsun için çok iyi olacağını kaydetti.

SAMKON Genel Başkanı ve Samsun’un tanınmış işadamlarından Sezgin Gümüş’ün MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığının Samsun’u hem ekonomik ve he de sosyal anlamda refaha ulaştıracaktır” diye belirtti.

Eski Samsunspor Başkanlarından İşadamı Sezgin Gümüş’ün yaklaşan yerel seçimler öncesi MHP’den Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı adaylığını ilk kez Akasyamhaber gündeme getirmişti.

SAMSUNSPOR’DA BAŞKANLIK YAPMIŞTI

Özellikle Samsun dışında yaşayan Samsunluların birlik ve beraberliğinde önemli roller üstlenen, kurulan dernekler de yöneticilik ve Başkanlık görevlerini yürüten, SAMKON Genel Başkanı ve 2008 yılında devraldığı Samsunspor Kulüb Başkanlığında şehirdeki bazı gruplardan destek alamamasına rağmen başarılı bir grafik çizen işadamı Sezgin Gümüş’ün ismi şimdi de MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylığı için geçiyor.

SEZGİN GÜMÜŞ KİMDİR?

1970 Samsun Çarşamba doğumlu olan Sezgin Gümüş, Samsun’un Terme ilçesi nüfusuna kayıtlıdır.

Babasının memuriyetinden dolayı, Samsun dışına çıkarak Türkiye’nin dört bir tarafını dolaşmış ve Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü okuyarak, bilgisayar mühendisi olmuştur.

Mezuniyetinden sonra yabancı şirketlerde çalıştı. Önce bir Amerikan şirketinde, sonra bir Alman şirketinde ve daha sonra da kendi mesleğinde bilişim sektörüne girmiş, sırası ile inşaat sektörü, inşaat malzemeleri imalat sektörü, hizmet sektörü, temizlik, güvenlik, ilaçlama ve profesyonel personel temini ihtiyaçlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet veren şirketler bünyesinde 2000′in üzerinde insan çalıştıran, kardeşleri ile beraber insana ekmek veren bir aile şirketinin sahibi olmuşlardır. Bu şirketlerde çalışan personel ve yöneticilerin hemen hemen hepsi Samsunludur.

Orhan Gencabay Sezgin Gümüş SAMKON MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylığı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Komedi     0000-00-00 Habere bak
GALERİLER