ULUSOY SEYAHAT ŞOFÖR SİNİRİNİ BENDEN ÇIKARMAYA ÇALIŞTI!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
ULUSOY SEYAHAT ŞOFÖR SİNİRİNİ BENDEN ÇIKARMAYA ÇALIŞTI!
10.08.2013 16:35:18

 

ULUSOY SEYAHAT ŞOFÖR SİNİRİNİ BENDEN ÇIKARMAYA ÇALIŞTI!

Ulusoy Seyahat firmasından Alanya 'ya aldığı biletin Samsun'a dönüş aşamasında yaşadıkları İbrahim B’nin yaşadıkları inanılır gibi değil..

İşte İbrahim B’nin yaşadıkları;

1 gün önce Alanya yazıhanesine Granada otelin karşısından otobüse binmek istediğimi söylediğimde, İ** isimli şahıs bunun mümkün olduğunu söyledi. 07 L** Otobüs geldiğinde şoför iki elini öne sallayarak hayret bir şey anlamında hareket yaptı ve 100 metre ileride durdu.

ŞÖFORÜN AİLEVİ PROBLEMİ VARMIŞ!

Araca bindiğimde şoförün yanına giderek problemin ne olduğunu sordum. Şoför ise problemin olmadığını söyleyip, olması mı lazım diye beni yolcuların içinde tersledi. Araya giren 2. şoför, şoförün ailevi problemi olduğunu söyledi. Yerime oturduğumda yanıma gelip ben PTT memuru muyum diyerek üzerime yürüdü. Yine 2. şoför araya girdi.

Müşteriye değer falan verdikleri yok, eğer olsa idi irtibata geçerlerdi.Ulusoy firmasına 16 Temmuz tarihinde attığım maile cevap gelmeyince 2 hafta sonra telefonla aradım.Bayan sıra en kısa zamanda ilgilenileceğini söyledi.Bayağı bir şikayet var demek ki dediğimde ise sessiz kaldı...En kısa zaman 3 ay veya 65 ay... göreceli...

İşin daha da tuhaf olanı şoförün ismini Samsun Otogarındaki Ulusoy Yazıhanesine sordum ne hikmetse hatırlayamadılar.18 gün geçmiş olmasına rağmen beni Ulusoy firmasından hiç kimse beni aramadı.Ne şoförmüş ama...

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1933666/ulusoy-seyahat-sofor-sinirini-benden-cikarmaya-calisti/f1fhf
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert